הגבהת מעקה

הגבהת מעקה

יש לכם מרפסת ? גג ? אם התשובה היא כן, ואתם מעוניינים להמשיך ליהנות מכל היתרונות שהמרפסת שלכם מביאה, אך יחד עם זאת לשמור על ביטחון הילדים שלכם או האורחים המגיעים אליכם הביתה, או לקוחות הפוקדים את בית העסק שלכם המכיל גג או מרפסת, פתרון הגבהת המעקות שחברת הסורג שקוף מציעה לכם יכולה להוות עבורכם את כל מה שרציתם.

הגבהת המעקות אותם הצוות המקצועי שלנו יתקין אצלכם, שקופים לחלוטין, ודואגים לשמור על הנראות והאסתיטקה החשובים לאווירה שאתם רוצים לייצר אצלכם במרפסת.

הגבהת המעקות שלנו לא מסתירה את הנוף, ושומרת על הילדים שלכם מפני נפילות ולפיכך שומרת גם על השקט הנפשי שלכם כשאתם משאירים את היציאה למרפסת פתוחה.

אנו משתמשים בחיבור המעקות בפרופילים מיוחדים, פרופילי U העשויים מאלומיניום חזק ואיכותי הייעודי להגבהת מעקה.

את הפרופילים עצמם אנו דואגים לצבוע בגוון הצבע הקיים בבית הלקוח או בבית העסק שלו, כדי לא לפגוע במראה הנקי שהזכוכית השקופה שלנו משרה.

הזכוכית הינה זכוכית מחוסמת, בעובי של עשרה מ"מ, ומגיעה עם מחברים מנירוסטה.

אנו דואגים להגיע אליכם עם צוות מקצועי ביותר, כדי להתאים לכם במדוייק בבית העסק או בביתכם את הגודל המתאים, ומשם, עד 21 ימי עסקים, תוכלו להרגיש רגועים ובטוחים לגביי הילדים שלכם שאוהבים לשהות במרפסת או כלפי המגיעים אל בית העסק שלכם תוכלו להיות בטוחים ולהמשיך לשמור על האווירה הייחודית במרפסת שלכם, מבלי לפגום בדבר מהנוף, ובכך להצטרף אל עוד אלפי לקוחות מרוצים של חברת הסורג השקוף.

חברת הסורג השקוף מקפידה לעבוד עם החומרים האיכותיים והחזקים ביותר, תוך שמירה על יחס אישי ומתן שירות מהגבוהים בתחום, ושמירה על מקצועיות ללא פשרות, למענכם ולמען ילדיכם.

מספקים מעטפת בטיחותיתמושלמת לבית שלכם line

אנחנו כאן כדי להגן על היקר לכם ביותר. המוצרים שלנו תוכננו במטרה לספק לכם את הרוגע מהידיעה שאתם וילדכם מוגנים במקום החשוב לכם ביותר – הבית שלכם. הזמינו עוד היום פתרונות מיגון שקופים לחלונות והגבהת מעקות והבטיחו לעצמכם שקט נפשי מבלי להתפשר על האסתטיקה והעיצוב הקיימים.

המלצות
מלקוחות