הגבהת מעקה למרפסת, פתרון בטיחותי במיוחד


הגבהתת מעקה למרפסתהמרפסת בבית נחשבת לנקודת מפתח המחברת בין המרחב הפנימי לבין המרחב החיצוני. מרפסת בעלת נוף יפה מעלה את ערך הדירה ולרוב השאיפה היא שהמעקה לא יהיה גבוה מדי או בולט מדי. אולם לעיתים עשויה להידרש הגבהת מעקה למרפסת. על פי רוב הדבר מתבקש למשל כאשר ישנם ילדים קטנים בבית (או במידה ולעיתים מבקרים הנכדים). מטרת ההגבהה היא למנוע מילדים סקרנים או פעלתנים מדי, לרכון מעבר למרפסת ולמעוד חלילה. הפרטים הבאים יסבירו לכם יותר על הפתרון הבטיחותי החשוב הזה, באדיבות חברת הסורג השקוף, תמיד לשירותכם. 

הגבהת מעקה למרפסת ולא רק במרפסת 

הגבהת מעקות למרפסת נדרשת במרפסות רגילות ולא פחות מכך – גם במרפסות שמש. יחד עם זאת, הגבהת מעקה למרפסת אפשרית לביצוע לא רק במרפסת הבית. ניתן לבצע הגבהה דומה גם בדירות גג. במידה ואנשים שוהים מפעם לפעם בגג, רצוי להתקין גם שם הגבהה למעקה.

הגבהה שקופה, יופי של פתרון 

מעקה גבוה על פי הצורך, ניתן להתקין מחומרים שקופים שיתרונם ברור לעין. כאשר ההגבהה שקופה, מצד אחד היא מגינה לחלוטין מפני נפילה אך מצג שני היא לא חוסמת את הנוף. הבית נראה מואר יותר, פתוח יותר וחופשי יותר. את ההגבהה הזאת לא צריך להחליף גם כאשר הילדים גדלים, משום שזהו פתרון יפה ואסתטי במיוחד. 

וודאו הגבהה חזקה ואיכותית 

מובן שהגבהה צריכה להיות לא רק אסתטית אלא גם חזקה ועמידה במיוחד. כאשר אתם מזמינים פתרון מסוג זה, וודאו כי ההתקנה נעשית על פי כל תקני הבטיחות הנדרשים ומחומרים עמידים ביותר. לדוגמא, הזכוכית צריכה להיות מחוסמת ועבה. החיבור של ההגבהה צריך להתבצע במקצועיות, בצורה חזקה למשל על ידי פרופילים או חיבורים תקניים, מאלומיניום או נירוסטה. 

חשוב – התאמה מדויקת על בסיס מדידות 

הדבר האחרון שכדאי לזכור היטב: לפני כל הגבהת מעקה למרפסת חיוני שבעל המקצוע יגיע אליכם לביצוע מדידות וסקירה מקדימה. את ההגבהה יש להתאים היטב למעקה, לגודל המרפסת ולמבנה שלה. כשהביצוע טוב ומבוסס על חומרים עמידים ואיכותיים, השקט הנפשי שלכם מובטח.