כמה עולה סורג שקוף – מדריך המחירים המלא


כמה עולה סורג שקוףטרנד הסורגים השקופים שטף את הארץ בסערה בשנים האחרונות, וישראלים רבים בוחרים להתקין אותם בבתיהם או בעסק שלהם. מילות החיפוש " כמה עולה סורג שקוף " הן כבר ממש לא זרות לגוגל, ועדיין אנשים רבים לא מצליחים למצוא את התשובות שהם מחפשים. על מנת לחסוך לכם את החיפושים, אנחנו ב" הסורג השקוף " הכנו לכם מדריך קצר שיסכם את כל מה שחשוב לדעת.

אז כמה עולה סורג שקוף?

בואו נתחיל מהסוף. מחיר של סורג שקוף לרוב נע סביב כמה אלפי שקלים, במרבית המקרים לא יותר מ-1,500 שקלים. המחיר אולי נראה גבוהה ממבט ראשון אך חשוב לזכור שמרבית אנשי המקצוע כוללים במחיר גם את ההתקנה והשינוע של הסורגים עד פתח הבית שלכם. 

לא מעט אנשים נרתעים כשהם רואים את המחירים האלו, ואפשר להבין אותם. בכל זאת, לעיתים ישנם הבדלים של מאות שקלים בין סוגי הסורגים השונים. מחירו של סורג שקוף הוא אכן גבוהה יותר ממחיריהם של סורגים שונים, אך המחיר מבטיח איכות גבוהה מן הרגיל ונראות אסתטית ייחודית.

כמה עולה סורג שקוף ל50 מ"ר?

המחיר לסורג אכן נקבע לרוב על פי אורכו של הסורג או אורכו של החלון עליו הסורג מותקן, אך קשה לתת הצעת מחיר קבועה לכל אורך בצורה שיטית. בעלי מקצוע אמינים יבואו עד אליכם, יסרקו את החלון המבוקש ויתנו הצעת מחיר בהתאם למצב הקיים בבית. 

האם שווה לי בכלל להשקיע בסורגים שקופים?

כמובן שכן! לסורגים שקופים יש מגוון רחב של יתרונות ושימושים שלא תוכלו לקבל מסוגי סורגים אחרים כמו סורגי ברזל או סורגי מתכת שונים. מעבר לפן האסתטי, סורגים שקופים מאפשרים לכם להנות במאת האחוזים מהנוף הנשקף מחלונכם, מכניסה נקייה יותר של אוויר ועוד. 

אנחנו מקווים שהצלחנו לענות לכם אחת ולתמיד על השאלה כמה עולה סורג שקוף. במידה ויש לכם עוד שאלות או שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר פרטנית עבור התקנת סורגים שקופים אצלכם בבית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.