סורגים שקופים

הגבהת מעקה

לאורך השנים, כאשר דיברתם על נושא הסורגים בבית בוודאי דמיינתם בראשכם דבר זהה, סורגים לא אסתטים, מחלידים ומתקלפים, החוסמים את הנוף הנשקף מהחלון, ובאופן כללי, לא מאד נעימים.

בדרך כלל מחשבה זאת גרמה לכם לוותר על התקנת סורגים בחלונות אצלכם בבית או במשרד, על אף הידיעה שדבר זה מהווה סכנה לילדים ואפילו אנשים שדעתם יכולה להיות מוסחת לרגע.

חברת הסורג השקוף מזמינה אתכם לשנות מחשבה, ולהכיר את הסורגים השקופים המשלבים באופן מושלם בין בטיחות מרבית לאסתטיקה נקייה.

הסורגים שלנו, נועדו כדי לשמור עליכם ועל בני משפחתכם, על מנת להקשות על פריצות דרך החלון ובעיקר להגן מפני נפילת ילדים דרכו.
יחד עם זאת, הסורגים נועדו לשמור על מראה נקי ושקוף לחלוטין, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות ממראה צלול מבלי להיות טרודים מהתאמת צבעים כאלו ואחרים אל סגנון הבית או המשרד שלכם.

החומרים מהם עשויים הסורגים השקופים הם מהאיכותים ביותר שניתן למצוא, כשהסורג עצמו עשוי מפסי פוליקרבונט שקופים בעובי 8 מ"מ וברוחב פס 5 ס"מ תוצרת חברת פלרם. דגם הפוליקרבונט נקרא 
PALSUN 2 UV המותאם לאקלים הישראלי, מערכת הסורגים משולבת ברגי נירוסטה ועגני HRD הנדסיים המיוצרים על ידי חברת Hilti, ועיגון הסורג לדופן החלון מבוצע על ידי מערכת Iron System הייחודית, מערכת פלדה משוריינת הפותחה על ידי קבוצת הסורג השקוף.


הסורגים השקופים מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ונבדקו על פי התקן האמריקאי- 
ASTM F2006.

הסורגים יותקנו אצלכם עד 21 ימי עסקים מרגע המדידה הנעשית על ידי הצוות המקצועי שלנו, אנו דואגים לתת לכם יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות, וכמו כן 10 שנות אחריות על טיב ההתקנה, כדי שתהיו רגועים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

בואו לשמור על בטחון הבית ועל חפצי הערך שלכם ובעיקר לספק הגנה לילדכם.

 

מספקים מעטפת בטיחותיתמושלמת לבית שלכם line

אנחנו כאן כדי להגן על היקר לכם ביותר. המוצרים שלנו תוכננו במטרה לספק לכם את הרוגע מהידיעה שאתם וילדכם מוגנים במקום החשוב לכם ביותר – הבית שלכם. הזמינו עוד היום פתרונות מיגון שקופים לחלונות והגבהת מעקות והבטיחו לעצמכם שקט נפשי מבלי להתפשר על האסתטיקה והעיצוב הקיימים.

המלצות
מלקוחות