סורגים שקופים לחלונות


סורגים שקופים לחלונותסורגים שקופים לחלונות הינם הפתרון האולטימטיבי אשר ישמור על השקט הנפשי שלכם למען בטיחותכם, ללא התפשרות על היכולת להביט מבעד לחלון ולראות את הנוף הנשקף ממנו. הסורגים מהווים את אלטרנטיבת האבטחה המודרנית שלנו לבית או למשרד, בין אם אנו רוצים לשמור על ביתנו מפני פורצים וחדירות ובין אם אנו רוצים להגן על ילדינו מפני תאונות פוטנציאליות. 

איכות ועמידות של סורגים שקופים לחלונות 

סורגים שקופים לחלונות המציעים מחסום אבטחה, הינם חזקים ועמידים מכפי שהם נראים ובו זמנית מאפשרים להסתכל ללא הפרעה דרך החלונות. החומרים מהם עשויים החלונות הינם עמידים וצורת ההתקנה הייחודית מקנים להם את החוזק והעמידות המאפיינים אותם. יתרונם הגדול של הסורגים הוא שלמרות החוזקה המאפיינת אותם, כך שהם יכולים לעמוד תחת עומסים כבדים, הם עדינים למראה, עד כדי בלתי נראים.

יתרון נוסף של הסורגים הוא בעצם ההרגשה אשר הם משרים על דרי הבית. בשונה מהסורגים הקונבנציונליים אשר עלולים לסגור את חלונות הבית ולהשרות אווירה של בית כלא, סורגים שקופים לחלונות משאירים את הנוף מחוץ לבית גלוי ולמעשה מרגישים כ"ללכת עם ולהרגיש בלי". כמו כן הם יכולים להיות מותקנים בקלות ובבטיחות מלאה. 

מי יזדקק לסורגים שקופים?

סורגים שקופים לחלונות יכולים להיות פתרון טוב במידה שאין לכם פיקוח או הגנה מקצועית הנוגעת לאבטחת ביתכם, או שאתם גרים באזור לא בטוח. התקנתם עשויה להיות רעיון טוב גם כאשר הם מותקנים על החלונות הקטנים של המרתפים ליד מפלס הקרקע. כמו כן, כדאי להתקין את הסורגים אם יש בביתכם ילדים קטנים, ואתם מעוניינים למנוע תאונות שונות פוטנציאליות של נפילה. תוכלו להתקין את הסורגים השקופים בכל סוג חלון או פתח אשר נדרש לכך.

חברת הסורג השקוף מייצרת, ומתקינה סורגים שקופים לחלונות אשר עומדים בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק זה. הסורגים עומדים במבחני ובאישור מכון התקנים, כך שהם בטוחים ואיכותיים מאספקטים שונים. נשמח לספק שירות הוגן ומהיר במחירים אטרקטיביים. אנו בטוחים שלאחר התקנת הסורגים, תוכלו להצטרף למאות לקוחות מרוצים אשר כבר התקינו את הסורגים ונהנים מהמוצר.