שקוף שזה בטוח

חברת הסורג השקוף קמה מתוך סיפור אישי שקרה לי לפני מספר שנים.

חגגנו את פורים בביתנו הנמצא בקומה העשירית, הילד הקטן שלי התחפש באותה שנה לבאטמן וקפץ מאושר בכל רחבי הבית , ניגש אליי בהתלהבות עם עיניים בורקות ואמר: "אבא, אתה יודע שאני באטמן!  יש לי כוחות על! אני יכול לקפוץ מהחלון ולהמשיך לעוף!".
באותו רגע הצטמררתי וקפאתי במקום, הידיעה שאנחנו גרים בקומה העשירית, ללא סורגים, הבית מלא במשפחה ואנשים החוגגים איתנו את החג, שניה אחת של חוסר תשומת לב, והגרוע ביותר יכול היה לקרות. חיבקתי את הילד שלי תוך כדי הסבר שבאטמן הוא דמות דמיונית מחוברות הקומיקס והסרטים, הוא הינהן בהבנה, אבל אני עדיין לא הייתי רגוע, הבטחתי לעצמי, כבר באותו רגע, שאמצא פתרון אשר יגרום לשקט נפשי וביטחותי אצלי בבית, ולא רק אצלי, ראיתי זאת כשליחות כלפי משפחות רבות ברחבי הארץ.

לאחר מקרה זה פיתחתי והקמתי את "הסורג השקוף".
הסורג אותו אנחנו מתקינים, עשוי מחומר הנקרא פוליקרבונט, תוצרת פלרם הדואגת לייצרו באיכות הגבוהה ביותר, החומר מותאם במיוחד לשמש הישראלית, ומשולב בו
PALSUN 2 UV .
כמו כן, הסורג מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי, ונבדק לפי התקן האמריקאי המחמיר-
2006  ASTM F.
במערכת הסורג משולבים ברגי נירוסטה תוצרת חברת
Hilti, כאשר חיבור הסורג לדופן נעשה באמצעות עוגן הנדסי - HRD.
עיגון הדפנות לחלון נעשית באמצעות מערכת פלדה הנקראת IRON SYSTEM , זוהי מערכת פלדה משוריינת וייחודית שפותחה על ידי קבוצת הסורג השקוף, ועם זאת עדיין שומרת על אסתטיקה וחוסר נראות.


החברה קיימת משנת 2012, ומהמעט שקראתם עד כה בוודאי הבנתם שאנו דואגים לספק לכם את החומרים האיכותיים והטובים ביותר עבורכם ועבור הבטיחות של המשפחה שלכם, אך יחד עם זאת ידועה לנו בקבוצת הסורג השקוף החשיבות לעיצוב אסתטי ונקי, ושמירה על מראה "חלק", לכן שילבנו בין מוצר המספק הגנה מרבית מפני נפילות, אך עם זאת, שקוף לחלוטין, אינו מסתיר את הנוף, ומתאים לכל בית ובית עסק.

תוכלו למצוא את מוצר הסורג השקוף שלנו לא רק בבתי מגורים, תוכלו לגלות שהוא נמצא בשימוש אצל אדריכלים ומעצבי פנים רבים, גלריות, משרדים ממשלתיים, מוסדות, בתי חולים ועוד.

חברת הסורג השקוף שמה לפניה כמטרה חשובה מתן יחס אישי ושירות ללא פשרות, התקנה המבוצעת עד 21 ימי עסקים מרגע המדידה, והתאמה אישית לכל לקוח, תוך שמירה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

אנו רואים בהתקנת הסורגים השקופים אצלכם כעבודה שלנו, אך יחד עם זאת כדרך חיים, בהבאת שקט נפשי לכל משפחה בישראל מתוך ידיעה שהילדים שלהם בטוחים ושמורים, גם בתוך הבית. וכמו כן להביא לכם את הבשורה המדהימה-ניתן לשמור על ביטחון המשפחה מבלי לפגוע בעיצוב הבית ולשמור על מראה החלון שלכם נקי.


מספקים מעטפת בטיחותיתמושלמת לבית שלכם line

אנחנו כאן כדי להגן על היקר לכם ביותר. המוצרים שלנו תוכננו במטרה לספק לכם את הרוגע מהידיעה שאתם וילדכם מוגנים במקום החשוב לכם ביותר – הבית שלכם. הזמינו עוד היום פתרונות מיגון שקופים לחלונות והגבהת מעקות והבטיחו לעצמכם שקט נפשי מבלי להתפשר על האסתטיקה והעיצוב הקיימים.

המלצות
מלקוחות